Cursuri de dans Cursuri de dans la scoala si gradinita Cursuri de dans pentru toate varstele
Vrei reclama ta pe aceasta pagina? Click aici!
Cursuri de dans - Feelingdance oradea

Blog Feeling Dance

 

Sonorizari profesionale

 

DESPRE FEELING-DANCE
Home
CURSURI DE DANS
GALERIA MULTIMEDIA
Foto
Video
Cupa Feeling Dance
Altele
   
Abonare la newsletter
 
Adresa Dvs. de e-mail:
Rezultatele 2007
2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001

Concurs national "Cupa Oradea" 19 - 20 mai 2007 , Oradea

  • HOBBY 6 - 9 ani
    Locul I Gabera Andrei - Chiruc Geanina
  • HOBBY 10 - 11 ani
    Locul V Osvath Armin - Pisek Martina
  • Seniori peste 35 ani
    Locul I Costa Alin - Szferle Daniela
    Locul II Schoger Wilhelm - Berchez Daniela
    Locul III Chiruc Tudor - Urda Mihaela
    Locul IV Birta Florin - Graf Alexandrina
    Locul V Chioran Liviu - Craciunescu Dana

Concurs national "Cupa Floris" 2 - 3 iunie 2007, Bistrita

  • HOBBY 6 - 9 ani • 
    Locul II Gabera Andrei - Chiruc Geanina
  • HOBBY 16 - 35 ani
    Locul III Pop Vlad - Ianc Ioana

Concurs national "Cupa Porotherm" 9 iunie 2007, Dej

  • HOBBY 10 - 11 ani
    Locul V Osvath Armin - Pisek Martina
  • E 14 - 15 ani
    Locul II Þobor Attila- Leopold Lilla

Campionate Mondiale, Europene si Cupe Mondiale - IDO 1-7 iulie 2007 Seefeld Austria

Jurcut Cristian - Vass Sonia
Locul 5 Latino Show duo (adulti) - CM

Feeling Dance
Locul 4 - Rueda de Casino formatii (adulti) - Cupa Mondiala
Locul 2 - Latino Show formatii (adulti) - CM

Concurs national "Cupa Mirona" 29 - 30 septembrie 2007, Reghin

  • Seniori peste 35 ani
    Pop Ciprian - Szabo Diana Locul I Vals Lent, Locul II Salsa, Locul III Disco Fox, Locul V Cha Cha Cha
    Brata Nicolae - Szferle Daniela Locul I Vals Vienez , Merengue, Locul IV Cha Cha Cah , Salsa, Locul V Disco Fox,
    Locul VI Vals Lent

Concurs national Cupa Dance Art 13 - 14 octombrie 2007, Târgu Mures

  • HOBBY 6 - 9 ani
    Locul II Lõricz Alexandru - Chiriac Andreea

Concurs international Varadinum Dance Festival 20 - 21 octombrie 2007, Oradea

  • E 16 - 35 ani
    Locul IV Tobor Attila - Oprea Monica
    Locul V Török Tamás - Lieb Ingrid

Concurs national Cupa Potaissa 3 - 4 noiembrie 2007, Turda

  • HOBBY 6 - 9 ani
    Locul IV Lõricz Alexandru - Chiriac Andreea

Concurs national Cupa Rivulus Dominarium 10 - 11 noiembrie 2007, Baia Mare

  • HOBBY 6 - 9 ani
    Locul II Lõricz Alexandru - Chiriac Andreea

Concurs national Cupa Diamant 1 - 2 decembrie 2007, Cluj Napoca

  • Seniori peste 35 ani
    Benczedi Ferenc - Szabo Diana
    Locul II Salsa, Samba, Rumba, Jive,
    Locul III Vals Vienez,
    Locul IV Vals Lent Locul V Cha Cha Cha, Tango
    Birta Florin - Szferle Daniela,
    Locul III Jive, Tango, Locul IV Cha Cha Cah , Samba,
    Locul V Salsa, Rumba
    Locul VI Vals Lent, Vals Vienez
    Chiruc Tudor - Urda Mihaela
    Locul II Vals Lent, Locul III Salsa, Cha Cha Cha,
    Locul IV Vals Vienez, Tango
    Locul V Jive, Locul VI Samba
 
 

facebook

Cursuri de dans Feeling Dance - Club de dans in Oradea
Adresa: Str. Vasile Alecsandri 5-7 (fosta cladire Oradinum)
Vodafone: +40-722-883-569 Orange: +40-741-283-569 E-mail: jurcut.cristian@feelingdance.ro
Site powered by INTERGATE

Vrei reclama ta pe aceasta pagina? Click aici!